Yet another (LabVIEW) blog

Весільні фотографії

Данний пост буде своєрідним оф-топіком, але хотілося б сказати пару слів щодо теми весільних фото.

Зараз важко уявити собі весілля, на якому б не було весільного фотографа. Навіть якщо немає пишного святкування чи банкету. Фотоапаратів та телефонів з камерами у гостей, як правило, вистачає; але чи хочуть молодята довіряти увіковічнення пам’яті про цей день лише гостям? Відповідь очевидна – звичайно, що ні.

Ми теж не стали виключеннями, і тому почали шукати фотографа відразу, як визначилися із датою шлюбу.

Дякуючи соціальним мережам, ми познайомилися із Віталієм (https://vk.com/syromiatnikov.photo, https://vk.com/club68831952), який згодом і провів із нами весільну фотосесію.

Незважаючи на не дуже приємні погодні умови, фотосесія пройшла весело, енергійно, та продуктивно – і не останню роль у цьому зіграли професіональность та знання своєї справи Віталія. Фотографії вийшли на славу, і ми вже їх побачили буквально у той же день – так що друзі та знайомі, які не були з нами на весіллі, змогли теж зацінити фотки =) Все-таки XXI сторіччя, час тотального інтернету =)

Тому я тепер без вагань рекомендую Віталія як знавця своєї справи, завдяки якому пам’ять про весілля залишиться не лише у вигляді свідоцтва про шлюб, а й у вигляді гарного весільного фотоальбому.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *